Akce v roce 2013

Brtsch Pro BBCC

kdy název pozv hist map foto kde kam kudy nocleh clickni si na jméno za mnou - a ukážu ti podrobnostičí to jak to poznámka bude?
bylo?
9.-16.3. Montafon XIV. clickni si na mě - a ukážu ti POZVÁNKU na akci   clickni si na mě - a ukážu ti MAPy / trasy z akce clickni si na mě - a ukážu ti FOTKY z akce Vorarlberg - Rakousko Gavadura... clickni si na jméno za mnou - a ukážu ti podrobnostiToni lyžo-prkno tradiční lyžo-prkno klouzačo-kráječská akce bylo :-)
13.4. OkoHoBu XV. clickni si na mě - a ukážu ti POZVÁNKU na akci clickni si na mě - a ukážu ti HISTORY z akce   clickni si na mě - a ukážu ti FOTKY z akce někudy na Okoř, ne do Houslí a neBuřty u Mirka a Dany doma clickni si na jméno za mnou - a ukážu ti podrobnostiVrstevnice cyklo ach jo, to je nuda - furt na Okoř bylo :-)
19.-21.7. Zbraslavice III. clickni si na mě - a ukážu ti POZVÁNKU na akci clickni si na mě - a ukážu ti HISTORY z akce   clickni si na mě - a ukážu ti FOTKY z akce

u Kutné Hory

hotel clickni si na jméno za mnou - a ukážu ti podrobnostiRadana+Toni cyklo-slavičo kolaudace a oslava Karla IV. bylo :-)
13.-15.9. 16. narozeniny clickni si na mě - a ukážu ti POZVÁNKU na akci clickni si na mě - a ukážu ti HISTORY z akce clickni si na mě - a ukážu ti MAPy / trasy z akce clickni si na mě - a ukážu ti FOTKY z akce Lužické hory penzion clickni si na jméno za mnou - a ukážu ti podrobnostiBrtsch cyklo-pěšo Zadrátovanou jeptišku jsme jen okoukli (byla totiž mokrá) bylo :-)

nápověda: a co se stane, když clicknu na nějakou ikonu?, a co znamenají ti různí smajlíci?


poznámka: na stránkách akcí BrtschProBBCC vystavuji akce, které organizuji já nebo někdo, s kým se dohodnu, že jeho akce zde bude vystavena. Anebo někdo jiný :-)

přejít na Brtsch/hlavní
nebo na Brtsch/akce

nebo na BrtschProBBCC/hlavní
nebo na BrtschProBBCC/akce
nebo na BBCC/hlavní

webmaster: Honza Brtsch - kontakt

Poslední úpravy stránky: 25.05.2018