Akce v roce 2012

Brtsch Pro BBCC

kdy název pozv hist map foto kde kam kudy nocleh clickni si na jméno za mnou - a ukážu ti podrobnostičí to jak to poznámka bude?
bylo?
10.-17.3. Montafon XIII. ne na webu nebude clickni si na mě - a ukážu ti MAPy / trasy z akce clickni si na mě - a ukážu ti FOTKY z akce Vorarlberg - Rakousko Gavadura... clickni si na jméno za mnou - a ukážu ti podrobnostiToni lyžo-prkno tradiční lyžo-prkno klouzačo-kráječská akce bylo :-)
30.3. 445566 clickni si na mě - a ukážu ti POZVÁNKU na akci nebude nebude clickni si na mě - a ukážu ti FOTKY z akce Hanspaulka jak kdo clickni si na jméno za mnou - a ukážu ti podrobnostiBrtsch&Pfyzik slavičo 4.4. 1955,1966 bylo :-)
19.5. OkoHoBu XIV. clickni si na mě - a ukážu ti POZVÁNKU na akci clickni si na mě - a ukážu ti HISTORY z akce clickni si na mě - a ukážu ti MAPy / trasy z akce clickni si na mě - a ukážu ti FOTKY z akce někudy přes Okoř, do Houslí, které budou opět u Mirka doma clickni si na jméno za mnou - a ukážu ti podrobnostiBrtsch cyklo ach jo, to je nuda - furt na Okoř bylo :-)
18.-19.8. KruHo III. clickni si na mě - a ukážu ti POZVÁNKU na akci clickni si na mě - a ukážu ti HISTORY z akce nebude clickni si na mě - a ukážu ti FOTKY z akce Krušné hory - České Hamry clickni si na název za mnou - a ukážu ti podrobnostipension clickni si na jméno za mnou - a ukážu ti podrobnostiJája cyklo   bylo :-)
1.-2.9. KrchMalKuHoNeZbr clickni si na mě - a ukážu ti POZVÁNKU na akci clickni si na mě - a ukážu ti HISTORY z akce clickni si na mě - a ukážu ti MAPy / trasy z akce clickni si na mě - a ukážu ti FOTKY z akce Krchleby, Malešov, Kutné hora,
ne Zbraslavice - ty jindy
fara clickni si na jméno za mnou - a ukážu ti podrobnostiJája cyklo-výstavo-hrado výstava Europa Jagellonica,
návštěva soukromého hradu Malešov
bylo :-)
14.9. 15. narozeniny ne na webu nebude nebude clickni si na mě - a ukážu ti FOTKY z akce v Petit chateau doma clickni si na jméno za mnou - a ukážu ti podrobnostiBrtsch slavičo   bylo :-)

nápověda: a co se stane, když clicknu na nějakou ikonu?, a co znamenají ti různí smajlíci?


poznámka: na stránkách akcí BrtschProBBCC vystavuji akce, které organizuji já nebo někdo, s kým se dohodnu, že jeho akce zde bude vystavena. Anebo někdo jiný :-)

přejít na Brtsch/hlavní
nebo na Brtsch/akce

nebo na BrtschProBBCC/hlavní
nebo na BrtschProBBCC/akce
nebo na BBCC/hlavní

webmaster: Honza Brtsch - kontakt

Poslední úpravy stránky: 25.05.2018