Ahoj všichni B2C2 - blíží se akce WC2001 *)

Zavírání vody v BBCC

&

společenský večer 

 

Aktuálně přihlášení :   

ä Termín ä 3.11.2001 (sobota)

- Část vodní -

ä Řeka ä Nám zatím zcela neznámá Berounka, zatím neznámý úsek ze Skryjí do kempu Višňová v délce 11 km. Obtížnost se za poslední roky nezměnila a je ZWC, což znamená, že to zvládne opravdu každý ...

ä Srazy ä sraz - v 10.00 na veřejném tábořišti před mostem ve Skryjích.

ä Trasa autokolony ä Tentokrát pojedeme pro změnu z Prahy po dálnici D5, dálnici opustíme na křižovatce Žebrák (EXIT 34) a dále pojedeme po místních komunikacích přes Bzovou a Skryje na tábořiště před skryjským mostem. Těsně před mostem odbočíme ze silnice vlevo a pojedeme úplně zpátky proti toku Berounky po úzké cestě asi 200 m. Z Prahy do místa startu to je asi 60 km. Nebo pojedeme každý tak, jak uzná za vhodné.

ä Startovné ä Bude se vybírat v hotovosti přímo na startu, alkoholici si připraví 40,- Kč, abstinenti pouze 20,- Kč. Ze startovného se uhradí předem pořízené občerstvení podávané na zastávce U Rozvědčíka (čaj, grog, letos patrně gulášek, pečivo etc.). POZOR - abstinenti nemají ani tentokrát nárok na grog a rum do čaje! Případné nespotřebované startovné bude korporativně progrogováno v rámci druhé části.

- Část společenská -

ä Místo konání ä Restaurace "Sprint", Cukrovarnická 64, Praha 6 (už jsme tu byli na MiVaSi 1999)

ä Začátek ä Hned po příjezdu do Prahy, ale jinak asi od 19,00 hod. (lze přijít i dříve, v takovém případě je však třeba  vydržet do 19.00 ve stavu alespoň částečně střízlivém)

ä Náplň večera ä Konzumace teplých i studených jídel, nápojů, videa, fotografií, žertovná konverzace s ostatními účastníky akce.

Poznámka

V případě těžce nevlídného počasí (mám na mysli katastrofy typu zamrzlá řeka, sněhem zaváté silnice apod.) můžeme po vzájemné dohodě zcela výjimečně vodní část akce skrečovat a omezit se jen na společenský večer.

ä Přihlášky ä směrujte na mail info@oaj,cz nebo na telefony 0603 553970, 02 33371923.

Na setkání na vodě se spolu se mnou již tradičně těší i

Zdravím všechny, O.A.J.

*) pro ty, kteří od loňska zapomněli, zkratka je odvozena od nečeských slov water a close, ostatní asociace jsou zcela falešné !