Ahoj BíBíCíCáci!! Sportovně - spollečenská akce BBCC
Narozeniny VIII.
aneb po 14. devátý budem zase navátý

  odkaz na hlavní stránku www.BBCC.czBBCC

se koná ve středu  

28. 9. 2005 od 11:00

 

Letos se nějak nepovedlo připravit narozeniny BBCC tak, aby se mohly konat přímo 14.9. (ostatně i vloni se konaly o něco později). Protože nikdo z původně určených organizátorů zatím nic nepřipravil, ujali jsme se toho z iniciativy Brziho ve trojici Brzi-Marcela-OAJ sami. Pojali jsme to zároveň poněkud netradičně, totiž ve znamení tří kapánků :

 

1. kapánek později (první kapánek spočívá v tom, že narozeniny budou 28.9.2005 - středa. Je to státní svátek a tudíž volný den.)

 

2. kapánek aktivněji (tento kapánek spočívá v tom, že ti, kteří chtějí, budou mít možnost oslavit narozeniny i na kole. Ostatní mohou samozřejmě přijít jen až do cílové hospody.)

 

3. kapánek neformálněji (poslední kapánek spočívá v tom, že to prostě bude neformálnější. Obejdeme se bez proslovů, bez společenských oděvů, bez promítání i bez Big History. Jen bez přípitku šampáněm bychom se obejít nechtěli.)

 

Cyklistická část : Sraz na stanici metra "Stodůlky" v 11:00 Trať bude stejná jako při memoriálu Karla Kalivody. Povede Dalejským a Prokopským údolím. Jediným cílem je dospět v klidu, v pohodě a ve zdraví do hospody "U Zábranských". Tam proběhne společenská část oslavy. Jako obvykle se na nikoho nečeká, jako obvykle je akce otevřena fšem...

 

Společenská část : Asi od 15:00 hod. v hospodě "U Zábranských", kdo přijde bez kola přímo tam dřív, čeká na dojezd  cyklistické části. Kdo si chce jen pokecat, může přijet přímo sem. Mapka je uvedena dole, spojení také .

 

 Pozn.: Dort tentokrát bude mimořádný, protože jeho upečení se ujal Brzi, který jej vlastnotroubně pod metodickým vedením své maminky vytvoří !!!

 

Tentokrát jsme nuceni důsledně trvat na tom, aby se všichni zájemci o účast ozvali předem a to nejpozději do 16.9.2005. Od počtu účastníků se totiž musí odvíjet nejen rezervace hospody, ale i velikost Brziho dortu.

 

Svůj zájem můžete vyjádřit buď mejlem - na adresu info@oaj.cz  nebo brzi@iol.cz nebo mjaneckova@csob.cz nebo telefonicky na 603 553 970 nebo na telefon 602 209 677 Brzimu nebo na 604 268 560 Marcele.

 

Za přípravný výbor se na hojnou účast těší OAJ

 

Mapa    Jízdní řády :  120 tam   -   120 zpět   

 


BBCC - hlavní stránka

správce stránky: OAJ
e-mail: poslat e-mailinfo@OAJ.cz

naposledy upraveno:
14.09.2005