Ahoj všichni B2C2

Stožec II.

28. –31.10.2004  

!!! OBSAZENO - další zájemci si musí ubytování zajistit sami (viz stránka "přihlášení") !!!

ä Termín ä 28.10.2004 (čtvrtek) – 31.10.2004 (neděle)

ä Místo  ä  Ubytováni budeme v penzionu „Nádraží Stožec“ (viz http://www.oaj.cz/nnn.htm nebo stránky penzionu http://sweb.cz/nadrazistozec ) K dispozici jsou dva apartmány po 2 lůžkách, tři dvoulůžkové pokoje a dva čtyřlůžkové pokoje, kuchyňka a několik společných sociálních zařízení. V přízemí je rozlehlá klubovna, majitel večer obsluhuje bar. Sice se tu nevaří, ale ráno přinesou objednané rohlíky.

Pozn.: Pořadí přihlášek je rozhodující pro zařazení na nádraží – po naplnění kapacity mohou další zájemci volně nocovat na peronu či přímo na kolejích – vlaků tu zase nejezdí až tak moc.

ä Sraz ä ve čtvrtek ve 12.00 v penzionu, pak se odjíždí na první cyklovýlet a samozřejmě se jako obvykle na nikoho nečeká.

ä Trasa autokolony ä Cesta je podobná jako na letošní Vltavu, prostě přímo Praha - Soumarský Most.  Ze Soumarského Mostu se pak pokračuje okolo vjezdu na tábořiště po silnici dál do Českých Žlebů, kde se odbočí vlevo do Stožce. Ve Stožci těsně před železničním přejezdem odbočíte vpravo a to už je přímo vidět nádražíčko, které je naším cílem.

ä Stravování ä Snídaně z vlastních zdrojů, popř. i večeře, ostatní stravu si opatříme na cestách v restauracích. Ve Stožci je několik možností získat potravu za úplatu.

ä Trasy cyklistické ä  Ve čtvrtek (s ohledem na pozdní příjezd na místo) to bude jen krátká seznamovací projížďka po blízkém okolí (cca 35 km).  V pátek se pokusíme dosáhnout pramenů Vltavy (cca 75 km). V sobotu nahlédneme do sousedních zemí a navštívíme Třístoličník (asi 60 km) a v neděli se projedeme podél Schwarzenberského kanálu (asi 50 km). Obě delší trasy lze v případě potřeby i významně zkrátit.

ä Přihlášky ä směrujte na mail info@oaj.cz nebo na telefony 603 553 970, 233 371 923

 

Těším se na hojnou účast a nezapomenutelné zážitky, OAJ