Ahoj všichni B2C2 -  WC2003 *)

Páté zavírání vody v BBCC

&

společenský večer 

 

Aktuálně přihlášení :   

ä Termín ä 28.10.2003 (úterý) – státní svátek

- Část vodní -

ä Řeka ä Nám zatím stále zcela neznámá Berounka, zatím úplně neznámý úsek ze Skryjí do kempu Višňová v délce 11 km. Obtížnost se za poslední roky nezměnila a je ZWC, což znamená, že to opět zvládne opravdu skoro každý ...

ä Srazy ä sraz - v 10.00 na veřejném tábořišti před mostem ve Skryjích.

ä Trasa autokolony ä Tentokrát pojedeme pro změnu z Prahy po dálnici D5, dálnici opustíme na křižovatce Žebrák (EXIT 34) a dále pojedeme po místních komunikacích přes Bzovou a Skryje na tábořiště před skryjským mostem. Těsně před mostem odbočíme ze silnice vlevo a pojedeme úplně zpátky proti toku Berounky po úzké cestě asi 200 m. Z Prahy do místa startu to je asi 60 km. Nebo pojedeme každý tak, jak uzná za vhodné.

ä Startovné ä Tentokrát se vybírat nebude.  Každá posádka ale musí prokázat svou způsobilost k plavbě, nejlépe lahví rumu či podobné veřejně prospěšné tekutiny.

- Část společenská -

ä Místo konání ä Restaurace "Svijanský rytíř", Jirečkova ul., Praha 7 (budou tu i narozeniny BBCC 2003)

ä Začátek ä Hned po příjezdu do Prahy, ale jinak asi od 19,00 hod. (lze přijít i dříve, v takovém případě je však třeba  vydržet do 19.00 ve stavu alespoň částečně střízlivém)

ä Náplň večera ä Konzumace teplých i studených jídel, nápojů, videa, fotografií, vlastní hudební produkce, žertovná konverzace s ostatními účastníky akce.

Poznámka

V případě těžce nevlídného počasí (mám na mysli katastrofy typu zamrzlá řeka, sněhem zaváté silnice apod.) můžeme po vzájemné dohodě zcela výjimečně vodní část akce nahradit cyklistickou vyjížďkou rozumného rozsahu nebo se omezit jen na společenský večer.

ä Přihlášky ä směrujte na mail info@oaj,cz nebo na telefony 603 553 970, 233 371 923.

 

Zdravím všechny, O.A.J.

 

*) pro ty, kteří už zapomněli, zkratka je odvozena od nečeských slov water a close, ostatní asociace jsou zcela falešné !