Ahoj doubleB-doubleC-áci!!

Planá nad Lužnicí

20.-22.6.2003

 

Z Vrstevnické iniciativy a po konzultaci s Brzim (který hodlá na oslavu svých narozenin přivézt lahev výjimečně staré a jistě i výjimečně dobré whisky) a Čihákem vznikl tento nový bod programu BBCC na konec června. Jedná se o cyklistické prozkoumání oblasti Plané nad Lužnicí, t.j. okolí Tábora, Sezimova Ústí atd. Základna bude u Standy Mareše (kdo byl na přípravném výboru na minulý Hron, potkal se tam s ním). Má v Plané domek se zahradou, kde se dají postavit stany atd. Dá se počítat s tím, že by se tam se stany i v domě dalo uložit asi tak 15 lidí. Kromě toho má v na nedalekých Samotech příbuzné Vláďa Čihák a tak v případě širší účasti se dají deponovat nějací nocležníci i tam.

Příjezd bude v pátek navečer. Trasu z Prahy přes Tábor do Plané nad Lužnicí snad není třeba nikomu popisovat.

jak do Plané :
Minete po obchvatu Tábor a projedte okolo Sezimova Ústí. Planou nad Lužnicí projedete skoro celou a asi 200 m za kostelem je ukazatel "KOŠICE" ukazující vlevo. Pozor, nejedná se o ty na východním Slovensku! Uhnete tudíž klidně na Košice a přejedete železniční přejezd. Hned první uličkou se dáte vlevo - odbočka je to nenápadná a je vidět až na poslední chvíli. Určitě ji ale neminete, když si budete pamatovat, že přímo naproti je bordel označený dvěma červenými srdci a nesoucí název "U HORÁCE". V té uličce je to asi pátý domek na pravé straně, má číslo 198. Bydlí tam Standa Mareš a Pavla Marešová. A tam to je.
 
Každý si vem sebou spacák a raději i nějakou karimatku.

Páteční večeři si každý obstará z vlastních zdrojů. Stejně tak všechny snídaně. Na místě bude nějaké to pivo, víno, kafe a nealko. Ostatní stravování bude v hospodách - jednu z nich vlastní dokonce jeden můj klient, takže se s ním určitě dá domluvit i zvláštní zacházení.

Trasy postaví jako místní znalec Standa Mareš a bude nás na nich asi i provázet. Budou (snad) odpovídat výkonostnímu složení účastníků.

Zdravím všechny a těším se na hojnou účast, OAJ (+420 603 553 970)


odkaz na hlavní stránku www.BBCC.cz
BBCC - hlavní stránka

správce stránky: OAJ
e-mail: poslat e-mailinfo@oaj.cz