Ahoj doubleB-doubleC-áci!!

Medonosy II.

aneb NaKoOkoKoko (Na Kole Okolím Kokořína)

25. - 27. 4. 2003

 

Usoudili jsme s Čihákama, že jarní cyklistický program BBCC je letos dost chudý a tak nabízíme víkendové ježdění v kokořínské oblasti se základnou v Medonosích. K dispozici je cca 16 lůžek. Každý si ovšem musí vzít spacák. Pokud by nás mělo být víc než zmíněný počet 16, je třeba si vzít ještě nějaké karimatky či nafukovačky. Místa na ně je dost. Kdo by chtěl nocovat ve stanu, klidně může, i na stany je místa dost. 

Příjezd je v pátek navečer. Trasa z Prahy vede přes Mělník směrem na Máchovo jezero. V obci Medonosy těsně před autobusovou zastávkou se dáte cestou vpravo přes mostek a tam už to je.

Páteční večeři si každý obstará z vlastních zdrojů. Stejně tak všechny snídaně. Na místě bude nějaké to pivo, víno, kafe a nealko. 

Sobotní trasa startuje jako obvykle v 10.00 (na nikoho se nečeká), povede nám notoricky známou oblastí a bude mít 35-40 km. Asi pojedeme přes Osinalické sedlo, Vrabcov, Konrádov, Ráj (oběd), Kokořín, Šemanovice, Dobřeň, Vidim, N. Osinalice. a přes kopec domů. Večer podle počasí budou buď buřty na ohni nebo buřty v troubě. Možná navštívíme i školu, která se stala hospodou.

Nedělní trasa by měla být kratší : Bukovec, Střachaly, Radouň, Štětí (oběd), Hraběcí kaple, Had, Tupadly, Medonosy. (Asi 25 km)

Tentokrát je třeba se k účasti hlásit předem, protože na tom závisí jak předzásobení tak i rozdělení lůžek. Tak se hlaste buď mně nebo Čihákům telefonem nebo mejlmo.

Zdravím všechny a těším se na hojnou účast, OAJ


A ještě pro připomínku, jak to bylo minule :


odkaz na hlavní stránku www.BBCC.cz
BBCC - hlavní stránka

správce stránky: OAJ
e-mail: poslat e-mailinfo@oaj.cz