[an error occurred while processing this directive]

    FESTIVAL DIVADLA A HUDBY VYŠEHRAD 2004

29. 5. - 5. 6.

Program:
29. 5. Slavnostní zahájení - moderuje V. Havlová a O. Brousek ml.
Sdružení hráčů na lesní rohy A. C.; The Tap Tap - soubor Jedličkova ústavu; Soubor písní a tanců Jiskra 58, na dudy hraje J. Konrad; Módní přehlídka - Atelier Šat, Cheb; Wabi Daněk; Marta Kubišová; Divadlo Cheb: Kytice - 15 h
Divadlo Příbram: Hrdý Budžes (v hl. roli B. Hrzánová) - 19 h

30. 5. Den folklóru:
Divadlo Lampion Kladno: Začarovaný vůl - pohádka - 10.30 h
Soubor písní a tanců Jiskra Plzeň (na dudy hraje J. Konrady); J. & P. Mariánovi: blok cikánských písní; Javory - Hana a Petr Ulrychovy; Fleret Vizovice - 14 h
Spirituál kvintet - 19 h

31. 5. Folklór trochu jinak:
Divadlo Lampion Kladno: Začarovaný vůl - pohádka - 9 h
Divadlo Lampion Kladno: Malováno na skle - muzikál pro malé i velké - 11.30 h
Soubor písní a tanců Jiskřička Plzeň; J. & P. Mariánovi: blok cikánských písní; Fleret Vizovice - 14 h
Neřež; Jaroslav Hutka a Radim Hladík; Fleret Vizovice; Banjo band Ivana Mládka - 18 h

1. 6. Den dětí a divadla:
Divadlo Lampion Kladno: Začarovaný vůl - pohádka - 9 h
Divadlo Lampion Kladno: Malováno na skle - muzikál pro malé i velké - 11.30 h
Program pro děti - Petr Skoumal; Divadlo Drak Hradec Králové: Černošská pohádka; Wabi Daněk & Miloš Dvořáček: písničky z Breptánie; J & Mariánovi - 14 h
Divadelní společnost Josefa Dvořáka: Lucerna - 19 h

2. 6. Folk, Country, Bluegrass:
Divadlo Lampion Kladno: Začarovaný vůl - pohádka - 9 h
Divadlo Lampion Kladno: Malováno na skle - muzikál pro malé i velké - 11 h
Country odpoledne:
Bluegate; Notabene & Skupina country tanců Caramella; Nadoraz - 14 h
Nezmaři; Nadoraz; Cop; Pavel Bobek - 18 h

3. 6. Jazz, blues...:
Divadlo Lampion Kladno: Začarovaný vůl - pohádka - 9 h
Divadlo Lampion Kladno: Malováno na skle - muzikál pro malé i velké - 11.30 h
Bez Ďazz Band; PMP; Taneční představení swingové éry; Hottentots Orchestra - 14 h
PMP; Jiří Schmitzer; Bluesberry; Marta Kubišová - 18 h

4. 6. Divadlo Lampion Kladno: Začarovaný vůl - pohádka - 9 h
Divadlo Lampion Kladno: Malováno na skle - muzikál pro malé i velké - 11.30 h
Středověký blok:
Sbor Vivat musica; J & P. Mariánovi (renesanční písně z repertoáru skupiny Klíč); Strašlivá podívaná (krčmářské písně); Skupina historického šermu Gotika Plzeň - 14 h
Vyšehradská Porta:
Vojta Kiďák Tomáško & Ríša Melichar; Wabi Daněk & Miloš Dvořáček; Pacifik; Pavel Dobeš; František Nedvěd - 18 h

5. 6. Den legend:
Divadlo Lampion Kladno: Malováno na skle - muzikál pro malé i velké - 10.30 h
Patrola - pocta Karlu Hašlerovi; Martin Čarný Band; Hamleti; Beatles Revival Band - 14 h
Koncert hvězd:
Marsyas; Vladimír Mišík & Etc.; Martin Čarný Band, ASPM; Ivan Hlas - Růžové brýle - 19 h

www.PIS.cz

o nas | o Praze | kam v Praze | kam v CR | do ciziny | info A - Z | odkazy